Čas na serveru 23:15:42

Jan Bauch
Homér

Id: 181404

Homér

  •  / Homér / Jan  Bauch
  •  / Homér / Jan  Bauch
  •  / Homér / Jan  Bauch

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 57 x 39 cm, signováno vlevo dole, datováno, vpravo dole popsáno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 537x

Vyvolávací cena:

3 800