Čas na serveru 10:06:09

Jan Bauch
Homér

Id: 30504

Homér

  •  / Homér / Jan  Bauch
  •  / Homér / Jan  Bauch

litografie/papír, rozměr ve výřezu 44 x 32,5 cm, signováno uprostřed dole, vlevo dole číslováno 3/100, paspartováno, volně loženo, původní stav

zobrazeno: 2296x

Vyvolávací cena:

1 400