Čas na serveru 02:10:51

Jan Bauch
Homér, Odysseia

Id: 451505

Homér, Odysseia

  •  / Homér, Odysseia / Jan  Bauch

kombinovaná technika/papír, rozměr 26,5 x 36,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, skica k ilustraci Homérova díla Odysseia, vyd. Odeon v roce 1984

zobrazeno: 814x

Vyvolávací cena:

19 500