Čas na serveru 08:33:38

Jan Bauch
Ikona

Id: 396002

Ikona

  •  / Ikona / Jan  Bauch
  •  / Ikona / Jan  Bauch
  •  / Ikona / Jan  Bauch
  •  / Ikona / Jan  Bauch

olej/plátno, rozměr 51 x 51 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 6716x

Vyvolávací cena:

156 000

Účastníci: 24

Příhozy: 86