Čas na serveru 02:07:03

Jan Bauch
Jan Křtitel

Id: 367505

Jan Křtitel

  •  / Jan Křtitel / Jan  Bauch
  •  / Jan Křtitel / Jan  Bauch
  •  / Jan Křtitel / Jan  Bauch
  •  / Jan Křtitel / Jan  Bauch
  •  / Jan Křtitel / Jan  Bauch
  •  / Jan Křtitel / Jan  Bauch

pastel/papír, rozměr ve výřezu 31,5 x 23,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1825x

Vyvolávací cena:
2 800

33 000

Příhozy: 61