Čas na serveru 20:02:25

Jan Bauch
K Hirošimě

Id: 343605

K Hirošimě

  •  / K Hirošimě / Jan  Bauch
  •  / K Hirošimě / Jan  Bauch
  •  / K Hirošimě / Jan  Bauch
  •  / K Hirošimě / Jan  Bauch

malba/lepenka, rozměr viditelný 47,5 x 31 cm, značeno vpravo nahoře, popsáno na zadní straně včetně datace, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 66x

Vyvolávací cena:

7 000

2022,02-1,21,19,52,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu