Čas na serveru 17:22:23

Jan Bauch
Klaun za oponou

Id: 1409

Klaun za oponou

  •  / Klaun za oponou / Jan  Bauch

tempera/papír, rozměr ve výřezu 34 x 24 cm, signováno vpravo dole, datováno 47, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2506x

Vyvolávací cena:
12 000

12 000

14.10.2014, 20:06:00

12.10.2014 19:28 12 000 Kč