Čas na serveru 08:48:38

Jan Bauch
Konvolut dvou kusů

Id: 36003

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů / Jan  Bauch

1) Zpívající Homér, litografie/ruční papír, velikost tisku 32,8 x 23,5 cm, signováno vpravo dole, číslováno 12/100; 2) Milenci, litografie/ruční papír, velikost tisku 33,5 x 24 cm, signováno vpravo dole, číslo listu 18/100; vše volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 2265x

Vyvolávací cena:

2 006