Jan Bauch
Kostel sv. Mikuláše
Id: 502403
olej/plátno, rozměr 62 x 47 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 2161x
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
25 000 Kč
2024,05-1,13,21,02,00
minimální příhoz 1 000 Kč