Čas na serveru 07:33:56

Jan Bauch
Krajina

Id: 292205

Krajina

  •  / Krajina / Jan  Bauch
  •  / Krajina / Jan  Bauch
  •  / Krajina / Jan  Bauch

kombinovaná technika/papír, rozměr malby cca 45 x 59 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně věnování, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2693x

Vyvolávací cena:
2 800