Čas na serveru 02:33:02

Jan Bauch
Kůň

Id: 170116

Kůň

  •  / Kůň / Jan  Bauch
  •  / Kůň / Jan  Bauch
  •  / Kůň / Jan  Bauch

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 38 x 26 cm, singováno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1606x

Vyvolávací cena:

13 500