Čas na serveru 11:05:58

Jan Bauch
Kytice

Id: 240801

Kytice

  •  / Kytice / Jan  Bauch
  •  / Kytice / Jan  Bauch
  •  / Kytice / Jan  Bauch

olej/plátno, rozměr 86 x 55 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 2452x

Vyvolávací cena:

105 000

Příhozy: 107