Čas na serveru 20:01:52

Jan Bauch
Kytice

Id: 266301

Kytice

  •  / Kytice / Jan  Bauch
  •  / Kytice / Jan  Bauch
  •  / Kytice / Jan  Bauch

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 45,5 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 3862x

Vyvolávací cena:
2 600

36 000

Příhozy: 59