Čas na serveru 01:52:36

Jan Bauch
Kytice

Id: 14405

Kytice

  •  / Kytice / Jan  Bauch
  •  / Kytice / Jan  Bauch
  •  / Kytice / Jan  Bauch
  •  / Kytice / Jan  Bauch

olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, signováno vlevo dole, obraz v dobrém stavu, volné v rámu, značné otluky na rámu

zobrazeno: 6709x

Vyvolávací cena:
12 000

42 300