Čas na serveru 02:29:38

Jan Bauch
Loreta

Id: 376203

Loreta

  •  / Loreta / Jan  Bauch
  •  / Loreta / Jan  Bauch
  •  / Loreta / Jan  Bauch

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 47 x 33,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 1632x

Vyvolávací cena:
1 800

27 000

Příhozy: 75