Čas na serveru 00:46:44

Jan Bauch
Mozart

Id: 9404

Mozart

  •  / Mozart / Jan  Bauch
  •  / Mozart / Jan  Bauch
  •  / Mozart / Jan  Bauch

kolorovaná litografie/papír, rozměr ve výřezu 29 x 20 cm, signováno vpravo dole, datováno 55, vlevo dole č. 4, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 1305x

Vyvolávací cena:
800

1 200