Čas na serveru 15:29:16

Jan Bauch
Paganini

Id: 370206

Paganini

  •  / Paganini / Jan  Bauch
  •  / Paganini / Jan  Bauch
  •  / Paganini / Jan  Bauch

kombinovaná technika/akvarel/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 44 x 27 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 1195x

Vyvolávací cena:

36 500

Příhozy: 50