Čas na serveru 15:28:41

Jan Bauch
Pes, kůň a člověk

Id: 370210

Pes, kůň a člověk

  •  / Pes, kůň a člověk / Jan  Bauch

kombinovaná technika/olej/lepenka, rozměr ve výřezu 45 x 49,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1917x

Vyvolávací cena:

42 000