Čas na serveru 00:19:34

Jan Bauch
Pieta

Id: 223207

Pieta

  •  / Pieta / Jan  Bauch
  •  / Pieta / Jan  Bauch
  •  / Pieta / Jan  Bauch

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 28 x 18,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1042x

Vyvolávací cena:

9 500