Čas na serveru 12:29:52

Jan Bauch
Portrét

Id: 202231

Portrét

  •  / Portrét / Jan  Bauch
  •  / Portrét / Jan  Bauch
  •  / Portrét / Jan  Bauch
  •  / Portrét / Jan  Bauch

litografie/papír, rozměr viditelný 59,5 x 43 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, zaskleno, poškozený rám, po

zobrazeno: 1068x

Vyvolávací cena:
500

1 600