Čas na serveru 00:02:16

Jan Bauch
Portrét

Id: 223204

Portrét

  •  / Portrét / Jan  Bauch
  •  / Portrét / Jan  Bauch
  •  / Portrét / Jan  Bauch

kombinovaná technika/papír, rozměr malby cca 22,5 x 16,5 cm, značeno vpravo dole, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 416x

Vyvolávací cena:

1 700