Čas na serveru 03:12:57

Jan Bauch
Portrét

Id: 223204

Portrét

  •  / Portrét / Jan  Bauch
  •  / Portrét / Jan  Bauch
  •  / Portrét / Jan  Bauch

kombinovaná technika/papír, rozměr malby cca 22,5 x 16,5 cm, značeno vpravo dole, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 1458x

Vyvolávací cena:

1 700