Čas na serveru 13:45:22

Jan Bauch
Portrét Dagmar Zelenkové

Id: 345801

Portrét Dagmar Zelenkové

  •  / Portrét Dagmar Zelenkové / Jan  Bauch

olej/plátno, rozměr cca 50,5 x 40 cm, značeno vlevo dole, doba vzniku po 1946, zakázková práce pro ředitele Živnobanky , malba na několika místech poškozená, oděrky na rámu

zobrazeno: 840x

Vyvolávací cena:

4 300