Čas na serveru 03:18:28

Jan Bauch
Portrét dívky

Id: 346805

Portrét dívky

  •  / Portrét dívky / Jan  Bauch
  •  / Portrét dívky / Jan  Bauch
  •  / Portrét dívky / Jan  Bauch

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 52,5 x 37,5 cm, značeno, datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1162x

Vyvolávací cena: