Čas na serveru 23:37:49

Jan Bauch
Portrét F. Kafky

Id: 1502904

Portrét F. Kafky

  •  / Portrét F. Kafky / Jan  Bauch

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 16,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno 83, č. 22/30, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 3481x

Vyvolávací cena:

3 100