Čas na serveru 19:03:44

Jan Bauch
Portrét mezi květinami

Id: 155502

Portrét mezi květinami

  •  / Portrét mezi květinami / Jan  Bauch

kombinovaná technika/lepenka, rozměr 47 x 28 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1584x

Vyvolávací cena:
8 000

9 000