Čas na serveru 13:44:17

Jan Bauch
Portrét muže

Id: 224601

Portrét muže

  •  / Portrét muže / Jan  Bauch
  •  / Portrét muže / Jan  Bauch
  •  / Portrét muže / Jan  Bauch

olej/plátno, rozměr 65 x 50 cm, značeno vlevo nahoře, na zadní straně věnování s datací, dekorativně adjustováno

zobrazeno: 2078x

Vyvolávací cena:

67 000

Příhozy: 82