Čas na serveru 03:27:21

Jan Bauch
Postavy

Id: 123203

Postavy

  •  / Postavy / Jan  Bauch
  •  / Postavy / Jan  Bauch
  •  / Postavy / Jan  Bauch

olejová tempera/lepenka, rozměr ve výřezu 28,5 x 19,5 cm, signováno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 943x

Vyvolávací cena:

17 501