Čas na serveru 00:41:13

Jan Bauch
Pražské panorama

Id: 135007

Pražské panorama

  •  / Pražské panorama / Jan  Bauch

tempera/lepenka, rozměr 48 x 65 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 1954, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1722x

Vyvolávací cena:

43 000