Čas na serveru 06:28:06

Jan Bauch
S koněm

Id: 381202

S koněm

  •  / S koněm / Jan  Bauch
  •  / S koněm / Jan  Bauch
  •  / S koněm / Jan  Bauch

kombinovaná technika tuš/akvarel/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 36,5 x 27 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 640x

Vyvolávací cena:

19 600

Příhozy: 52