Čas na serveru 02:47:33

Znalec na telefonu 602 308 275

Jan Bauch
Salomé

Id: 53301

Salomé

  •  / Salomé / Jan  Bauch
  •  / Salomé / Jan  Bauch
  •  / Salomé / Jan  Bauch
  •  / Salomé / Jan  Bauch

olej/karton, rozměr 38 x 29 cm, signováno vpravo dole, datováno 36, popis na zadní straně, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 2329x

Vyvolávací cena:

71 000

Příhozy: 73