Čas na serveru 15:43:41

Jan Bauch
Sekáč v sadu

Id: 302003

Sekáč v sadu

  •  / Sekáč v sadu / Jan  Bauch
  •  / Sekáč v sadu / Jan  Bauch

olej/plátno, rozměr 52 x 64 cm, neznačeno, oděrky na rámu, konzultováno původním majitelem s dr. Petrem Hartmanem (odborným pracovníkem Národní Galerie v Praze)

zobrazeno: 11083x

Vyvolávací cena:
11 000

59 133

Příhozy: 60