Čas na serveru 20:42:54

Jan Bauch
Španělka

Id: 162002

Španělka

  •  / Španělka / Jan  Bauch
  •  / Španělka / Jan  Bauch
  •  / Španělka / Jan  Bauch
  •  / Španělka / Jan  Bauch

olej/plátno, rozměr 48 x 40 cm, signováno vlevo nahoře, dekorativně adjustováno s drobným poškozením, na obrazu původní krakeláž viz foto

zobrazeno: 3155x

Vyvolávací cena:

60 000

Příhozy: 59