Jan Bauch
Ženský akt
Id: 493706
akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 31,5 x 24,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 123x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 700 Kč
2024,05-1,14,19,30,00
minimální příhoz 100 Kč