Čas na serveru 00:19:46

Jan Bauch
Zpívající Jan Hus

Id: 213602

Zpívající Jan Hus

  •  / Zpívající Jan Hus / Jan  Bauch

tempera/papír, rozměr ve výřezu 21 x 17 cm, značeno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1551x

Vyvolávací cena:

14 000