Čas na serveru 13:30:35

Jan Benda
Kubistické zátiší

Id: 319311

Kubistické zátiší

  •  / Kubistické zátiší / Jan Benda

olej/lepenka, rozměr ve výřezu 16,5 x 18 cm, značeno vlevo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 912x

Vyvolávací cena:

20 345