Čas na serveru 11:49:51

Jan Benda
Ovocné zátiší

Id: 71302

Ovocné zátiší

  •  / Ovocné zátiší / Jan Benda
  •  / Ovocné zátiší / Jan Benda
  •  / Ovocné zátiší / Jan Benda

olej/ plátno, rozměr 21,5 x 37 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, oděrky v malbě

zobrazeno: 2390x

Vyvolávací cena: