Čas na serveru 23:13:26

Jan Benda
Růžové zátiší

Id: 323401

Růžové zátiší

  •  / Růžové zátiší / Jan Benda
  •  / Růžové zátiší / Jan Benda
  •  / Růžové zátiší / Jan Benda

olej/karton, rozměr 49 x 70 cm, značeno vpravo nahoře, drobné oděrky v malbě, poškozený rám

zobrazeno: 1615x

Vyvolávací cena:

38 000