Čas na serveru 12:57:13

Jan Benda
Zatiší

Id: 241002

Zatiší

  •  / Zatiší / Jan Benda
  •  / Zatiší / Jan Benda
  •  / Zatiší / Jan Benda

malba/lepenka, rozměr ve výřezu 20 x 21 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1069x

Vyvolávací cena:
1 800

3 100