Čas na serveru 12:23:33

Jan Benda
Zátiší

Id: 319301

Zátiší

  •  / Zátiší / Jan Benda
  •  / Zátiší / Jan Benda
  •  / Zátiší / Jan Benda

malba(olej)/lepenka, rozměr ve výřezu 28 x 32 cm, značeno monogramem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 989x

Vyvolávací cena:

17 166