Čas na serveru 13:22:01

Jan Benda
Zátiší s hruškou

Id: 319309

Zátiší s hruškou

  •  / Zátiší s hruškou / Jan Benda

malba/lepenka, rozměr malby 20 x 16 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1192x

Vyvolávací cena:

15 000