Čas na serveru 13:23:09

Jan Benda
Zátiší s kytarou

Id: 258305

Zátiší s kytarou

  •  / Zátiší s kytarou / Jan Benda

malba/lepenka, rozměr ve výřezu 20 x 26 cm, značeno monogramem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3250x

Vyvolávací cena:
2 200

10 111