Čas na serveru 03:05:53

Jan Benda
Zátiší s lahvemi a džbánem

Id: 319305

Zátiší s lahvemi a džbánem

  •  / Zátiší s lahvemi a džbánem / Jan Benda

olej/sololit, rozměr 21,5 x 40 cm, značeno monogramem vlevo dole, rámováno

zobrazeno: 1119x

Vyvolávací cena:

16 000