Čas na serveru 12:08:25

Jan Benda
Zátiší s mísou a ovocem

Id: 343701

Zátiší s mísou a ovocem

  •  / Zátiší s mísou a ovocem / Jan Benda

olej/plátno/karton, rozměr 24 x 31,5 cm, značeno vpravo nahoře s datací, lehce poškozený rám

zobrazeno: 3978x

Vyvolávací cena:

15 500