Čas na serveru 10:51:08

Jan Benda
Zátiší s rumem a kartami

Id: 319313

Zátiší s rumem a kartami

  •  / Zátiší s rumem a kartami / Jan Benda

olej/lepenka, rozměr 24 x 18 cm, značeno vlevo nahoře, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2913x

Vyvolávací cena:

45 000

Příhozy: 69