Čas na serveru 04:40:32

Jan Benda
Zátiší se džbánem

Id: 319310

Zátiší se džbánem

  •  / Zátiší se džbánem / Jan Benda

olej/lepenka, rozměr ve výřezu 20,5 x 26 cm, značeno monogramem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 303x

Vyvolávací cena:

12 500