Čas na serveru 09:30:40

Jan Bohumil Pospíšil
Červánky nad mořem

Id: 2366

Červánky nad mořem

  •  / Červánky nad mořem / Jan Bohumil Pospíšil

olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 9,5 x 15 cm, signováno vpravo dole, původní stav

zobrazeno: 1576x

Vyvolávací cena:
700

1 200