Čas na serveru 04:17:34

Jan Bohumil Pospíšil
Dalmácie

Id: 365501

Dalmácie

  •  / Dalmácie / Jan Bohumil Pospíšil

olej/plátno/deska, rozměr 23,5 x 18 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, popis a výstavní razítko na zadní straně

zobrazeno: 1469x

Vyvolávací cena: