Čas na serveru 00:32:42

Jan Bohumil Pospíšil
Dubrovnické skály - Scirocco

Id: 384601

Dubrovnické skály - Scirocco

  •  / Dubrovnické skály - Scirocco / Jan Bohumil Pospíšil

olej/plátno, rozměr 100 x 150 cm, značeno vpravo dole, oděrky na dekorativním rámu, plátno v ploše na několika místech protlačeno

zobrazeno: 993x

Vyvolávací cena:

11 800