Čas na serveru 08:42:38

Jan Bohumil Pospíšil
Karlův most

Id: 403501

Karlův most

  •  / Karlův most / Jan Bohumil Pospíšil

olej/plátno, rozměr 30 x 45 cm, značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 1710x

Vyvolávací cena:

10 700

Příhozy: 49