Čas na serveru 12:43:18

Jan Bohumil Pospíšil
Když se zvedají mlhy

Id: 28302

Když se zvedají mlhy

  •  / Když se zvedají mlhy / Jan Bohumil Pospíšil

olej/plátno, rozměr 100 x 150 cm, signováno vlevo dole, otluky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2975x

Vyvolávací cena:

18 601